Kwiecień 2021
Udostępnij:


W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną oraz zgodnie z Zarządzeniami nr 7/2021 i 8/2021 Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Władze Dziekańskie postanowiły przywrócić hybrydowy tryb realizowania zajęć po 3 maja br., polegający na tym, że dla studentów ostatniego semestru stacjonarnych studiów II stopnia, ćwiczenia laboratoryjne i terenowe będą odbywać się w sposób tradycyjny/stacjonarny, a wykłady i seminaria w sposób zdalny.

Rozkład zajęć na studiach stacjonarnych I i II stopnia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 aktualizacja 28.04.2021 r.

Procedury na okres zakwaterowania studentów w Domach Studenckich

Zasady rezerwacji miejsc noclegowych dla studentów UR w Centrum Szkolenia LZD w Krynicy Zdroju na czas trwania ćwiczeń terenowych

Zajęcia dla pozostałych roczników studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będą realizowane w trybie zdalnym, poza ćwiczeniami terenowymi, które przeprowadzone zostaną w sposób stacjonarny (tradycyjny). Szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania i procedur obowiązujących w LZD w Krynicy oraz aktualny harmonogram zajęć znajdują się w zamieszczonych plikach.

 

Ćwiczenia kompleksowe dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów magisterskich planowane są do realizacji w trybie hybrydowym, tj. częściowo zdalnie i częściowo stacjonarnie. W trakcie zajęć stacjonarnych należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego zgodnie z Zarządzeniem 192/2020 Rektora UR w Krakowie.


Z poważaniem Maciej Pach

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Leśny
al. 29 Listopada 46
31-425
Kraków
12 662 50 01
wles[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wl
© 2021 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR